Dřevěné pergoly a zahradní altány

Dřevěné pergoly a zahradní altány

Garážové stání, dřevěný přístřešek na auto

Garážové stání, dřevěný přístřešek na auto

Zahradní nábytek

Zahradní nábytek

Dřevěné ploty a plotové zástěny

Dřevěné ploty a plotové zástěny

Zahradní domky

Zahradní domky

Příslušenství

Příslušenství

 
Powered by Phoca Cart

Proč nakupovat dřevěné pergoly a altány u nás

Garantovaný termín dodání a sleva v zimním období

S ohledem na kapacitu výroby a velký zájem o dřevěné pergoly, altány a zahradní přístřešky v letním období je termín dodání 2 až 4 týdny. Proto doporučujeme objednávat s předstihem. V případě objednání v zimě je všechno dřevo použité na naše produkty povrchově ošetřeno a může být uskladněno venku. Náš sortiment si proto můžete smontovat později a tím v zimním období ušetřit. Za všechny výrobky zakoupené u nás zaplatíte až při odběru.

Dřevěné altány a vlastní transport

Veškerý náš sortiment přepravujeme vlastním autem za pouhých 7 Kč/km na adresu, kterou si domluvíte předem. Naše produkty Vám dodáme kamkoliv, ať jste z obce Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Praha či Brno. Transport je rychlý a dobře zajištěný. Doručujeme od pondělí do neděle i o svátcích.

Dřevěné pergoly levně a spokojenost zákazníků

Mottem naší společnosti Pergoly Trutnov s.r.o. je spokojený zákazník. Vyvíjíme maximální úsilí, pro zajištění bezproblémové spolupráce. Na naše produkty nepožadujeme zálohu. Rychle reagujeme na Vaše potřeby. Rychle vyřídíme případné reklamace. Záruka na zboží je 24 měsíců.

Zahradní pergoly, zahradní altány nejen pro velkoobchod

Naše společnost Pergoly Trutnov s.r.o. zásobuje prodejny po celé České republice. Naše produkty nabízíme drobným živnostníkům i velkoobchodům.

Dřevěné pergoly stavebnice mají snadnou montáž

Montážní návod dodáváme pro všechny naše produkty. Montáž vyžaduje pouze minimální zkušenosti a zvládne ji opravdu každý. Součástí dodávky je veškerý spojovací materiál, kromě kotevních patek a střešní šindele, které si vyberete přímo u jednotlivých produktů.

Vysoká odolnost materiálu

Veškeré produkty naší společnosti jsou vyrobeny z kvalitního dřeva jehličnatých dřevin, které je chráněno proti destruktivnímu působení hub a hmyzu vysokotlakou impregnací. Tuto impregnaci pro všechny dřevěné produkty provádíme ve vlastním autoklávu a používáme ekologicky šetrnou látku bez chrómu TANALITH®E.

Dřevěné přístřešky

Mimo zahradní altány a zahradní pergoly nabízíme i jiné dřevostavby. Pokud si přejete například dřevěný přístřešek na auto - zamiřte do sekce garážové stání.

Proč zahradní altán právě od nás ?

Věříme, že zahradní pergola by měla být součástí každé pěkné zahrady. Naše výrobky nabízíme levně a doručíme je přímo k Vám. 
Máme stovky zákazníků, kteří jsou s naší prací maximálně spokojeni a jejich zahrada díky našemu altánu jenom vzkvétá. Můžete být jedním z nich. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Partneři

Tvroba webových stránek, e-shopy, SEO | Espada Webdesign s.r.o.
Web Trutnov