Dřevěné pergoly a ostatní produkty

Dřevěné pergoly

Garážové stání

Zástěny a mříže

Zahradní ploty

Lávky

Sloupky

Příslušenství

Zahradní nábytek

 
Powered by Phoca Cart

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Proč nakupovat dřevěné pergoly u nás

Dřevěné pergoly stavebnice a termín dodání

S ohledem na kapacitu výroby a velký zájem o zahradní altány a dřevěné pergoly v letním období je termín dodání 2 až 3 týdny. Proto doporučujeme objednávat dřevěné pergoly s předstihem. Za dřevěné pergoly a další výrobky zakoupené u nás zaplatíte až při odběru. Dřevěné pergoly od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné pergoly levně se slevou v zimním období

V letním období máme větší počet objednávek na dřevěné pergoly, proto počítejte s delší dobou dodání. Doporučujeme dřevěné pergoly levně od nás objednat s předstihem. Dřevo použité na dřevěné pergoly a ostatní produkty je povrchově ošetřeno a může být uskladněno venku. Dřevěné pergoly si můžete složit později a tím ušetřit. Dřevěné pergoly levně od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné pergoly stavebnice a vlastní transport

Dřevěné pergoly stavebnice nebo i jiné naše produkty přepravujeme vlastním autem za pouhých 5 Kč/km na adresu, kterou si domluvíte předem. Dřevěné pergoly stavebnice a ostatní produkty Vám dovezeme kamkoliv, ať jste z obce Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Praha či Brno. Transport je rychlý a dobře zajištěný. Dřevěné pergoly stavebnice dodáváme od pondělí do neděle i o svátcích. Dřevěné pergoly stavebnice od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné pergoly levně a spokojenost zákazníků

Mottem naší společnosti Pergoly Trutnov s.r.o. je spokojený zákazník. Vyvíjíme maximální úsilí, pro zajištění bezproblémové spolupráce. Za dřevěné pergoly a ostatní produkty nebereme žádné zálohy. Rychle reagujeme na Vaše potřeby a individuálně vyjednáme nestandardní objednávky. Rychle vyřídíme případné reklamace. Záruka na zboží je 12 měsíců. Dřevěné pergoly levně od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení nejen pro velkoobchod

Naše společnost Pergoly Trutnov s.r.o. zásobuje prodejny po celé České republice. Dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení nabízíme drobným živnostníkům i velkoobchodům. V naší nabídce máme také dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení a to v nestandardních rozměrech, které si můžete objednat s příplatkem po individuální domluvě. Dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné pergoly stavebnice mají snadnou montáž

Nabízíme profesionální montáž po cele ČR za cenu uvedenou pro dřevěné pergoly stavebnice. Montážní návod dodáváme pro všechny dřevěné pergoly stavebnice. Montáž vyžaduje pouze minimální zkušenosti a zvládnou ji opravdu všichni. Součástí dodávky je veškerý spojovací materiál, kromě kotevních patek a střešní šindele, které si vyberete přímo u produktu dřevěné pergoly. Dřevěné pergoly stavebnice od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné pergoly a vysoká odolnost materiálu

Dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení a veškeré další produkty naší společnosti jsou vyrobeny z kvalitního jehličnatého dřeva, které je chráněno proti destruktivnímu působení hub a hmyzu vysokotlakou impregnací. Tuto impregnaci pro dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení a ostatní dřevěné produkty provádíme ve vlastním autoklávu a používáme ekologicky šetrnou látku bez chrómu TANALITH®E. Dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Dřevěné pergoly levně

Dřevěná pergola Brend

Původní cena
14.900 Kč
Cena (bez DPH)
11.488 Kč
DPH (21%)
2.412 Kč
Cena (s DPH)
13.900 Kč

Dřevěná pergola ke zdi

Původní cena
16.000 Kč
Cena (bez DPH)
12.314 Kč
DPH (21%)
2.586 Kč
Cena (s DPH)
14.900 Kč

Dřevěná pergola Milan

Původní cena
17.100 Kč
Cena (bez DPH)
13.140 Kč
DPH (21%)
2.760 Kč
Cena (s DPH)
15.900 Kč

Dřevěná pergola Portos 4M

Původní cena
21.800 Kč
Cena (bez DPH)
15.413 Kč
DPH (21%)
3.237 Kč
Cena (s DPH)
18.650 Kč

Dřevěná pergola rohová

Původní cena
26.400 Kč
Cena (bez DPH)
18.926 Kč
DPH (21%)
3.974 Kč
Cena (s DPH)
22.900 Kč

Dřevěná pergola Isolda 8V

Původní cena
43.900 Kč
Cena (bez DPH)
29.669 Kč
DPH (21%)
6.231 Kč
Cena (s DPH)
35.900 Kč

Kontaktní formulář

Kontakty

Dřevěné pergoly a zahradní krytá posezení

  • FIRMA: Pergoly Trutnov s.r.o.
  • MOBIL: +420 774 691 858
  • EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • IČ: 07206364
  • DIČ: CZ07206364
  • FACEBOOK: @pergoly-trutnov

Tato webová stránka využívá cookies. Používáním našich webový stránek souhlasíte s využitím souborů cookies v souladu s našimi podmínkami použití.