Zahradní altány a dřevěné pergoly a ostatní produkty

Dřevěné pergoly

Zahradní altány

Zástěny a mříže

Zahradní ploty

Lávky

Sloupky

Příslušenství

Zahradní nábytek

 
Powered by Phoca Cart

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Zahradní altány a dřevěné pergoly

Proč nakupovat zahradní altány a dřevěné pergoly u nás

PTermín dodání: S ohledem na kapacitu výroby a velký zájem o zahradní altány a dřevěné pergoly v letním období je termín dodání 2 až 4 týdny. Proto doporučujeme objednávat zahradní altány a dřevěné pergoly s předstihem. Za zahradní altány a dřevěné pergoly a další výrobky zakoupené u nás zaplatíte až při odběru. Zahradní altány a dřevěné pergoly od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

ESleva v zimním období: V letním období máme větší počet objednávek na zahradní altány a dřevěné pergoly, proto počítejte s delší dobou dodání. Doporučujeme zahradní altány a dřevěné pergoly od nás objednat s předstihem. Dřevo použité na zahradní altány a dřevěné pergoly a ostatní produkty je povrchově ošetřeno a může být uskladněno venku. Zahradní altány a dřevěné pergoly si můžete složit později a tím ušetřit. Zahradní altány a dřevěné pergoly od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

RVlastní transport: Zahradní altány a dřevěné pergoly nebo i jiné naše produkty přepravujeme vlastním autem za pouhých 5 Kč/km na adresu, kterou si domluvíte předem. Zahradní altány a dřevěné pergoly a ostatní produkty Vám dovezeme kamkoliv, ať jste z obce Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Praha či Brno. Transport je rychlý a dobře zajištěný. Zahradní altány a dřevěné pergoly dodáváme od pondělí do neděle i o svátcích. Zahradní altány a dřevěné pergoly od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

GSpokojenost zákazníků: Mottem naší společnosti Pergoly Trutnov s.r.o. je spokojený zákazník. Vyvíjíme maximální úsilí, pro zajištění bezproblémové spolupráce. Za zahradní altány a dřevěné pergoly a ostatní produkty nebereme žádné zálohy. Rychle reagujeme na Vaše potřeby a individuálně vyjednáme nestandardní objednávky. Rychle vyřídíme případné reklamace. Záruka na zboží je 12 měsíců. Zahradní altány a dřevěné pergoly od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

OZakázková výroba a velkoobchod: Naše společnost Pergoly Trutnov s.r.o. zásobuje prodejny po celé České republice. Zahradní altány a dřevěné pergoly nabízíme drobným živnostníkům i velkoobchodům. V naší nabídce máme také zahradní altány a dřevěné pergoly v nestandardních rozměrech, které si můžete objednat s příplatkem po individuální domluvě. Zahradní altány a dřevěné pergoly od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

LSnadná montáž: Nabízíme profesionální montáž po cele ČR za cenu uvedenou pro zahradní altány a dřevěné pergoly. Montážní návod dodáváme pro všechny zahradní altány a dřevěné pergoly. Montáž vyžaduje pouze minimální zkušenosti a zvládnou ji opravdu všichni. Součástí dodávky je veškerý spojovací materiál, kromě kotevních patek a střešní šindele, které si vyberete přímo u produktu zahradní altány a dřevěné pergoly. Zahradní altány a dřevěné pergoly od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

YVysoká odolnost materiálu: Zahradní altány a dřevěné pergoly a veškeré další produkty naší společnosti jsou vyrobeny z kvalitního jehličnatého dřeva, které je chráněno proti destruktivnímu působení hub a hmyzu vysokotlakou impregnací. Tuto impregnaci pro zahradní altány a dřevěné pergoly a ostatní dřevěné produkty provádíme ve vlastním autoklávu a používáme ekologicky šetrnou látku bez chrómu TANALITH®E. Zahradní altány a dřevěné pergoly od naší společnosti jsou tou správnou volbou pro Vás.

Zahradní altány a dřevěné pergoly

Zahradní altán Brend

Cena (bez DPH)
11.488 Kč
DPH (21%)
2.412 Kč
Cena (s DPH)
13.900 Kč

Zahradní altán Milan

Původní cena
20.900 Kč
Cena (bez DPH)
14.793 Kč
DPH (21%)
3.107 Kč
Cena (s DPH)
17.900 Kč

Zahradní altán Portos 4M

Původní cena
21.800 Kč
Cena (bez DPH)
15.413 Kč
DPH (21%)
3.237 Kč
Cena (s DPH)
18.650 Kč

Zahradní altán rohový malý

Původní cena
26.400 Kč
Cena (bez DPH)
18.926 Kč
DPH (21%)
3.974 Kč
Cena (s DPH)
22.900 Kč

Zahradní altán Albatros 6V

Původní cena
26.900 Kč
Cena (bez DPH)
19.752 Kč
DPH (21%)
4.148 Kč
Cena (s DPH)
23.900 Kč

Zahradní altán Isolda 8V

Původní cena
43.900 Kč
Cena (bez DPH)
29.669 Kč
DPH (21%)
6.231 Kč
Cena (s DPH)
35.900 Kč

Kontaktní formulář

Kontakty

Zahradní altány a dřevěné pergoly

  • FIRMA: Pergoly Trutnov s.r.o.
  • MOBIL: +420 774 691 858
  • EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • IČ: 07206364
  • DIČ: CZ07206364
  • FACEBOOK: @pergoly-trutnov

Tato webová stránka využívá cookies. Používáním našich webový stránek souhlasíte s využitím souborů cookies v souladu s našimi podmínkami použití.