Info

 
Powered by Phoca Cart

Proč nakupovat dřevěné pergoly a altány u nás

Garantovaný termín dodání a sleva v zimním období

S ohledem na kapacitu výroby a velký zájem o dřevěné pergoly, altány a zahradní přístřešky v letním období je termín dodání 2 až 4 týdny. Proto doporučujeme objednávat s předstihem. V případě objednání v zimě je všechno dřevo použité na naše produkty povrchově ošetřeno a může být uskladněno venku. Náš sortiment si proto můžete složit později a tím v zimním období ušetřit. Za všechny výrobky zakoupené u nás zaplatíte až při odběru.

Dřevěné altány a vlastní transport

Veškerý náš sortiment přepravujeme vlastním autem za pouhých 5 Kč/km na adresu, kterou si domluvíte předem.Naše produkty Vám dodáme kamkoliv, ať jste z obce Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Praha či Brno. Transport je rychlý a dobře zajištěný. Doručujeme od pondělí do neděle i o svátcích.

Dřevěné pergoly levně a spokojenost zákazníků

Mottem naší společnosti Pergoly Trutnov s.r.o. je spokojený zákazník. Vyvíjíme maximální úsilí, pro zajištění bezproblémové spolupráce. Na naše produkty nepožadujeme zálohu. Rychle reagujeme na Vaše potřeby a individuálně vyjednáme nestandardní objednávky. Rychle vyřídíme případné reklamace. Záruka na zboží je 12 měsíců.

Zahradní pergoly, zahradní altány nejen pro velkoobchod

Naše společnost Pergoly Trutnov s.r.o. zásobuje prodejny po celé České republice. Naše produkty nabízíme drobným živnostníkům i velkoobchodům. V naší nabídce máme také dřevěné pergoly, altány a zahradní přístřešky v nestandardních rozměrech, které si můžete objednat s příplatkem po individuální domluvě.

Dřevěné pergoly stavebnice mají snadnou montáž

Nabízíme profesionální montáž po celé ČR za cenu uvedenou na webu. Montážní návod dodáváme pro všechny naše produkty. Montáž vyžaduje pouze minimální zkušenosti a zvládne ji opravdu každý. Součástí dodávky je veškerý spojovací materiál, kromě kotevních patek a střešní šindele, které si vyberete přímo u jednotlivých produktů.

Vysoká odolnost materiálu

Veškeré produkty naší společnosti jsou vyrobeny z kvalitního dřeva jehličnatých dřevin, které je chráněno proti destruktivnímu působení hub a hmyzu vysokotlakou impregnací. Tuto impregnaci pro všechny dřevěné produkty provádíme ve vlastním autoklávu a používáme ekologicky šetrnou látku bez chrómu TANALITH®E.

Dřevěné přístřešky

Mimo zahradní altány a zahradní pergoly nabízíme i jiné dřevostavby. Pokud si přejete například dřevěný přístřešek na auto - zamiřte do sekce garážové stání.

Proč zahradní altán právě od nás ?

Věříme, že zahradní pergola by měla být součástí každé pěkné zahrady. Naše výrobky nabízíme levně a doručíme je přímo k Vám. Individuálně jsme Vám schopni postavit pergolu, altán či přístřešek dle vašich specifikací.
Máme stovky zákazníků, kteří jsou s naší prací maximálně spokojeni a jejich zahrada díky našemu altánu jenom vzkvétá. Můžete být jedním z nich. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Partneři

Artimbo
Tvroba webových stránek, e-shopy, SEO | Espada Webdesign s.r.o.
Web Trutnov