Výroba pergol,
altánů a přístřešků

Chloubou rodinných domů a rekreačních objektů vždy byla, je a bude zahrada. Oáza klidu a pohody, bezpečné zázemí pro odpočinek a relaxaci, osázená stromy, keři a kvetoucími rostlinami. Do tohoto prostředí neodmyslitelně patří i příslušenství v podobě výrobků z dřevěného masivu.

Zahradní pergoly, altány a přístřešky

Klasické pergoly, přístřešky, garážová stání, zahradní altány – to vše je součástí výroby společnosti Pergoly Trutnov s.r.o.. K vlastní montáži dodáváme kompletní spojovací materiál včetně návodu k sestavení.

U konstrukcí tohoto typu je naprosto zásadní pevnost spojů, kvalita opracování měkkého jehličnatého dřeva a ošetření povrchu speciální, ekologickou impregnační vrstvou proti působení dřevokazného hmyzu, plísní, hub a hniloby. Technologie výroby je přizpůsobena stanoveným kritériím EU a zároveň chráněna po právní stránce nezpochybnitelným autorstvím. Pro přístřešky, altány a zastřešení pergol využíváme střešní šindel, jde o velmi lehkou a zároveň odolnou střešní krytinu s dlouhou životností, v různých barevných variantách.

Díky přísným požadavkům legislativy Evropské unie bylo možné nabídku našich výrobků rozšířit i do těchto zemí, s převahou zákazníků z Německa, Rakouska, Francie a Polska. Vás bude ovšem především zajímat, že součástí smlouvy o dílo je pochopitelně možnost využít i dopravu materiálu po celém území republiky našimi vozy, včetně víkendů a svátků.

Největší objem realizací připadá na období od března do září, tehdy počítejte s dvou až čtyřtýdenní dobou dodání a nutností zajištění včasné objednávky. Dřevo je impregnováno proti působení vlhkosti a lze jej ve venkovním prostředí i delší dobu skladovat a vyčkat s montáží na vhodnější období.

Proč nakupovat dřevěné pergoly a altány u nás

GARANTOVANÝ TERMÍN DODÁNÍ A SLEVA V ZIMNÍM OBDOBÍ
S ohledem na kapacitu výroby a velký zájem o dřevěné pergoly, altány a zahradní přístřešky v letním období je termín dodání 2 až 4 týdny. Proto doporučujeme objednávat s předstihem. V případě objednání v zimě je všechno dřevo použité na naše produkty povrchově ošetřeno a může být uskladněno venku. Náš sortiment si proto můžete smontovat později a tím v zimním období ušetřit. Za všechny výrobky zakoupené u nás zaplatíte až při odběru.

DŘEVĚNÉ ALTÁNY A VLASTNÍ TRANSPORT
Veškerý náš sortiment přepravujeme vlastním autem za pouhých 7 Kč/km na adresu, kterou si domluvíte předem. Naše produkty Vám dodáme kamkoliv, ať jste z obce Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Praha či Brno. Transport je rychlý a dobře zajištěný. Doručujeme od pondělí do neděle i o svátcích.

DŘEVĚNÉ PERGOLY LEVNĚ A SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ
Mottem naší společnosti Pergoly Trutnov s.r.o. je spokojený zákazník. Vyvíjíme maximální úsilí, pro zajištění bezproblémové spolupráce. Na naše produkty nepožadujeme zálohu. Rychle reagujeme na Vaše potřeby. Rychle vyřídíme případné reklamace. Záruka na zboží je 24 měsíců.

ZAHRADNÍ PERGOLY, ZAHRADNÍ ALTÁNY NEJEN PRO VELKOOBCHOD
Naše společnost Pergoly Trutnov s.r.o. zásobuje prodejny po celé České republice. Naše produkty nabízíme drobným živnostníkům i velkoobchodům.

DŘEVĚNÉ PERGOLY STAVEBNICE MAJÍ SNADNOU MONTÁŽ
Montážní návod dodáváme pro všechny naše produkty. Montáž vyžaduje pouze minimální zkušenosti a zvládne ji opravdu každý. Součástí dodávky je veškerý spojovací materiál, kromě kotevních patek a střešní šindele, které si vyberete přímo u jednotlivých produktů.

VYSOKÁ ODOLNOST MATERIÁLU
Veškeré produkty naší společnosti jsou vyrobeny z kvalitního dřeva jehličnatých dřevin, které je chráněno proti destruktivnímu působení hub a hmyzu vysokotlakou impregnací. Tuto impregnaci pro všechny dřevěné produkty provádíme ve vlastním autoklávu a používáme ekologicky šetrnou látku bez chrómu TANALITH®E.

DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY
Mimo zahradní altány a zahradní pergoly nabízíme i jiné dřevostavby. Pokud si přejete například dřevěný přístřešek na auto - zamiřte do sekce garážové stání.

PROČ ZAHRADNÍ ALTÁN PRÁVĚ OD NÁS ?
Věříme, že zahradní pergola by měla být součástí každé pěkné zahrady. Naše výrobky nabízíme levně a doručíme je přímo k Vám.
Máme stovky zákazníků, kteří jsou s naší prací maximálně spokojeni a jejich zahrada díky našemu altánu jenom vzkvétá. Můžete být jedním z nich. Neváhejte nás proto kontaktovat.

Sleva 50% na ukotvení

Při nákupu altánu, garážového stání nebo pergoly ke zdi, sleva na ukotvení 50%.

Střechy altánů jsou pokryty střešními palubkami, které jsou u konkurence za příplatek (až 4500,- Kč).

Montáž na klíč

Po telefonické domluvě je možnost provedení montáže na klíč kvalifikovanými českými pracovníky.

Cena montáže : od 8.000 - 18.000 Kč v závislosti na daném produktu.

Doba dodání 2 až 4 týdny.

V případě, že byste měli zájem o dodání v určitém termínu, stačí o této skutečnosti informovat do "Poznámky k objednávce" V opačném případě Vás budeme informovat o termínu dodání pomocí SMS zprávy několik dní před samotným rozvozem.